Poctivý chleba ve třech variantách, sádlové rohlíky, ale také plněné koláčky, koláče, buchty, vánočky, výtečné polévky a saláty, prostě občerstvení z kvalitních surovin na celý den. Vyhrabali jsme spoustu starých receptů a některé z nich jsme oživili s mírnými úpravami.

 

RYCHLE NE! VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS

Tak vám poctivý a opravdový pekař odpoví nejčastěji na pobízení k rychlejšímu tempu. A tohoto pravidla se držíme zuby nehty! Na urychlené procesy jsou zvyklí jinde a chuť pečiva tomu odpovídá. U nás dostanete vždy poctivě připravený a upečený sortiment.

CHEMIE PATŘÍ DO LABORATOŘÍ

U nás nenajdete zmrazované pečivo, nepracujeme se surovinami plnými éček a chemie. Dáváme své práci a svému řemeslu první poslední, a to zejména poctivou surovinu. Proto náš  chléb je stejný, jaký se pekl za časů našich prarodičů. Díky tradiční výrobě má typickou kaštanovou barvu kůrky, je pořádně propečený, není vysušený, nedrolí se.

DOBRÉ JÍDLO S DOBROU CENOU

Ať už si k nám zajdete na kávu nebo pro čerstvý chléb, náš cíl je stejný – váš spokojený úsměv. Proto nabízíme tu nejlepší kvalitu za rozumnou cenu, která odpovídá jeho kvalitě, původu a lidské péči.