NÁŠ MANIFEST:  „U NÁS DĚLÁME CHLÉB A KÁVU S LÁSKOU.“

 

ANTONÍNOVO PEKAŘSTVÍ

Jsme místo, kde naši pekaři před očima zákazníků kouzlí při přípravě těsta, kde pečou ty nejlepší rohlíky a ten nejchutnější chleba. Místo, kam lidé chodí nakupovat s chutí, kde se pokaždé mohou zamilovat do nového kousku sladkosti, polévky či vůně dobře upražené kávy. Přejeme si v každém z našich zákazníků probudit touhu vracet se, poznat a ocenit kvalitu dobrého pečiva, jídla a kávy.

JAK TO VZNIKLO

Na nápad přišel náš majitel před dvěma lety při cestování po Německu. Uvědomil si, jak moc nám chybí tamní pekárny a kavárny s produkty dělanými kvalitně a z poctivých surovin. A hlavně čerstvé – opravdu upečené na místě. Německá kuchyně je nám tradičně blízká co se týká pečiva a sladkých jídel, proto jsme se inspirovali právě tam i díky jejich poctivému přístupu.

 

LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT

 

Jsme řemeslnou pekárnou, kde vidíte pekařům přímo pod ruce, pracujeme poctivě dle receptů, které jsou jak prastaré, tak jemně upravované pro naše a vaše současné jazýčky.  Milujeme naši práci, řemeslo, které má dlouhou tradici a tak voňavou atmosféru. Přejeme si, abyste se k nám často a rádi vraceli. Chceme vás inspirovat i naslouchat vašim přáním. Abyste se i vy zamilovali.

 

 POCTIVÉMU PEČIVU, KÁVĚ A JÍDLU DĚLÁME DOBRÉ JMÉNO, A PROTO…

 

  • u nás najdete skutečně čerstvé a na místě upečené pečivo.
  • u nás nakoupíte za rozumnou cenu, která odpovídá jejich kvalitě i původu.
  • pečlivě vybíráme dodavatele z Česka i zahraničí, kteří dělají své řemeslo poctivě.

  • naši pekaři umí své řemeslo a rádi vám o něm cokoliv řeknou.
  • vás inspirujeme recepty, které podtrhnou kvalitu našich potravin.
  • u nás nakoupíte jen prověřenou kávu značky DOUBLE SHOT, kterou milovníci toho nápoje a i my oceňujeme nad všechny