Jsme místo, kde naši pekaři před očima zákazníků kouzlí při přípravě těsta, kde pečou ty nejlepší rohlíky a ten nejchutnější chleba. Místo, kam lidé chodí nakupovat s chutí, kde se pokaždé mohou zamilovat do nového kousku sladkosti, polévky či vůně dobře upražené kávy. Přejeme si v každém z našich zákazníků probudit touhu vracet se, poznat a ocenit kvalitu dobrého pečiva, jídla a kávy.

Na nápad přišel náš majitel před několika lety při cestování po Německu. Uvědomil si, jak moc nám chybí tamní pekárny a kavárny s produkty dělanými kvalitně a z poctivých surovin. A hlavně čerstvé – opravdu upečené na místě. Německá kuchyně je nám tradičně blízká co se týká pečiva a sladkých jídel, proto jsme se inspirovali právě tam i díky jejich poctivému přístupu.

První pekařství jsme otevřeli v lednu 2014 na Vinohradech u náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho ohlas a úspěch nám dodal energii do plánování další pobočky, kterou jsme otevřeli na jaře v roce 2016 v blízkých Vršovicích a po roce jsme se rozrostli až do Karlína s výhledem na dominantu Karlínského náměstí kostel sv. Cyrila a Metoděje. Naše další pekařství na sebe nedalo dlouho čekat – na Strossmayerově náměstí v Holešovicích, kousek od kostela sv. Antonína – jsme otevřeli ve stejném roce. Po kratší pauze jsme v roce 2019 otevřeli další pekařství, a to v Dejvicích. A protože si myslíme, že vůně čerstvého pečiva není nikdy dost, otevřeli jsme v listopadu 2020 pekařství i na Smíchově na Arbesově náměstí ;-).